Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/winstono/domains/winston.org.pl/public_html/core/base-connection.php on line 3
BIZNESPLAN
Zobacz WINSTON Bialas Martyna na Oferteo.pl
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 791 860 520
mail: winston@winston.org.pl

BIZNESPLAN

 

Profesjonalnie, w konkurencyjnej cenie, na dowolny cel

 

Biznesplan jest podstawowym dokumentem projektowym w planowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych. Jest istotny zarówno dla samych inwestorów - pokazuje, czy przedsięwzięcie jest opłacalne - jak i dla podmiotów mających dostarczyć środki finansowe na potrzeby realizacji projektu inwestycyjnego.

Każdy biznesplan przygotowujemy przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania, tak, aby odbiorca biznesplanu z łatwością odnalazł w nim wszystkie wymagane informacje dotyczące przedsięwzięcia, inwestora, jego produktu oraz rynku, na którym się porusza.

 

Biznesplan możemy stworzyć według wymagań odbiorcy (niektóre instytucje mają własne szablony biznesplanów) lub zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie - wówczas takie opracowanie składa się przede wszystkim z części:

 

*  charakterystyka inwestora opisująca jego dane rejestrowe, organy zarządcze, nadzorcze i/lub właścicielskie, historię przedsiębiorstwa, krótki opis oferowanych produktów i usług oraz analizę dotychczasowych wyników finansowych,

*   opis przedsięwzięcia inwestycyjnego uwzględniający jego ogólny zarys i źródło finansowania,

*   analiza rynku, czyli analiza branży i panujących dla niej trendów, konkurencji, dostawców i odbiorców,

* plan operacyjny opisujący strategię marketingową, kadrę kierowniczą i personel, wizję, misję i cele przedsiębiorstwa,

* prognoza finansowa - część, w której opisujemy założenia dotyczące nakładów inwestycyjnych, źródeł finansowania, poszczególnych kosztów i przychodów oraz na tej podstawie dokonujemy prognozy wyników finansowych i ich analizy najważniejszymi wskaźnikami finansowymi, a takze mierzymy efektywność inwestycji.

 

Do każdego biznesplanu załączamy dane finansowe i zbudowane na ich podstawie prognozy zobrazowane w przejrzystych i czytelnych tabelach.

 

Wraz z biznesplanem przygotowujemy dokumenty towarzyszące (wnioski, formularze) i kompletujemy pełną dokumentację projektową. Bezpłatnie uwzględniamy ewentualne uwagi i zastrzeżenia ze strony inwestora i odbiorcy dokumentacji.

 

CENNIK*:

 

# Wniosek o dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej - 300 PLN + 200 PLN w razie pomyślnego rozpatrzenia

# Wniosek o dotację z Urzędu Pracy na doposażenie stanowiska pracy - 500 PLN+ 200 PLN w razie pomyślnego rozpatrzenia

# Biznesplan na potrzeby pożyczki preferencyjnej - 1 000 PLN

# Biznesplan na potrzeby kredytu inwestycyjnego - 1 500 - 2 200 PLN

# Biznesplan na potrzeby prywatnych inwestorów - 1 800 - 2 500 PLN

# Studium wykonalności przedsięwzięcia inwestycyjnego - 2 000 - 3 000 PLN

# Wniosek o dotację unijną na rozpoczęcie i rozwój przedsiębiorstw - 2 500 - 4 000 PLN

 

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu polskiego prawodawstwa i mogą ulec nieznacznej zmianie w zależności od takich czynników jak poziom zaawansowania przedsięwzięcia, rodzaj i forma prawna działalności gospodarczej czy wartość inwestycji. Ceny obejmują wypełnienie okołoprojektowych formularzy.

biznesplan bielsko, tworzenie biznesplanów, biznesplan żywiec, pisanie biznesplanów, biznesplan cieszyn, biznesplan kęty, biznesplan wadowice, biznesplan oświęcim, biznes plan bielsko