Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/winstono/domains/winston.org.pl/public_html/core/base-connection.php on line 3
DOKUMENTACJA PROJEKTOWA
Zobacz WINSTON Bialas Martyna na Oferteo.pl
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 791 860 520
mail: winston@winston.org.pl

DOKUMENTACJA PROJEKTOWA

 

Profesjonalnie, w konkurencyjnej cenie, na dowolny cel

 

Każdy podmiot przekazujący środki finansowe w celu realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego wymaga od inwestora mniej lub bardziej obszernej dokumentacji projektowej opisującej dane inwestora, jego historię, otwierane bądź już istniejące przedsiębiorstwo, rynek, historyczne i prognozowane dane finansowe etc. Podstawowym i najczęściej wymaganym dokumentem jest biznesplan, ale są to również wszelkie wnioski, studia wykonalności czy formularze.

 

Nasi Klienci mają gwarancję, że zostanie przez nas przygotowany każdy wymagany dokument, że podmiot udzielający wsparcia finansowego uzyska wszystkie wymagane informacje oraz że wszelkie poprawki w dokumentacji zostaną przez nas wykonane bezpłatnie.

 

W zależności od celu i obszerności dokumentacji projektowej czas jej sporządzenia wynosi od 5 do 15 dni roboczych licząc od momentu przekazania wszystkich informacji dotyczących danego przedsięwzięcia.

 

CENNIK*:

 

# Wniosek o dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej - 1000 PLN + 500 PLN w razie pomyślnego rozpatrzenia

# Wniosek o dotację z Urzędu Pracy na doposażenie stanowiska pracy - 1500 PLN+ 500 PLN w razie pomyślnego rozpatrzenia

# Biznesplan na potrzeby pożyczki preferencyjnej - 2 000 PLN

# Biznesplan na potrzeby kredytu inwestycyjnego - 2 500 - 4 000 PLN

# Biznesplan na potrzeby prywatnych inwestorów - 3 000 - 4 500 PLN

# Studium wykonalności przedsięwzięcia inwestycyjnego - 4 000 - 8 000 PLN

# Wniosek o dotację unijną na rozpoczęcie i rozwój przedsiębiorstw - 4 500 - 9 000 PLN

 

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu polskiego prawodawstwa i mogą ulec nieznacznej zmianie w zależności od takich czynników jak poziom zaawansowania przedsięwzięcia, rodzaj i forma prawna działalności gospodarczej czy wartość inwestycji. Ceny obejmują wypełnienie okołoprojektowych formularzy.