Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/winstono/domains/winston.org.pl/public_html/core/base-connection.php on line 3
DORADZTWO BIZNESOWE
Zobacz WINSTON Bialas Martyna na Oferteo.pl
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 791 860 520
mail: winston@winston.org.pl

DORADZTWO BIZNESOWE

 

W biznesie nie ma miejsca na problemy bez rozwiązań

 

"... mam pomysł na biznes, ale nie mam środków na jego realizację"

 

Wiemy, jak wiele osób napotyka powyższy problem i w efekcie nigdy nie realizuje swoich marzeń o własnym, niejednokrotnie bardzo innowacyjnym biznesie. Jesteśmy po to, aby nakierować te osoby na odpowiednią drogę finansowania. W zależności od wielu czynników, między innymi takich jak wysokość wymaganej kwoty, stopień innowacyjności pomysłu, historia kredytowa, historia zatrudnienia czy wiek pomysłodawcy mogą to być rozwiązania w postaci dotacji z urzędu pracy, dotacji unijnej, wsparcia ze strony prywatnych inwestorów, pożyczki preferencyjnej, kredytu bankowego i innych.

 

"... chcę zrealizować inwestycję w swoim przedsiębiorstwie, ale brak mi wystarczających środków na jej realizację"

 

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą banki, firmy leasingowe oraz instytucje udzielające preferencyjnych pożyczek samorządowych, rządowych i unijnych. Pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego i najkorzystniejszego finansowania.

 

"... chcę zrealizować inwestycję przy wsparciu ze strony Unii Europejskiej"

 

Polska jest jednym z krajów najefektywniej gospodarujących środkami unijnymi. Beneficjentami są nie tylko liczne przedsiębiorstwa, ale także jednostki samorządu terytorialnego, instytucje publiczne i rolnicy. Pomagamy tym podmiotom wybrać odpowiedni program, sporządzić niezbędną dokumentację, taką jak wniosek o dotację unijną, biznesplan czy inne niezbędne formularze oraz rozliczyć projekt inwestycyjny.

 

"... chcę zaciągnąć kredyt obrotowy"

 

Coraz więcej przedsiębiorstw przekonuje się, że sięganie po kredyt obrotowy nie sygnalizuje pogarszającej się sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, lecz - wręcz przeciwnie - jest jedną z tańszych alternatyw dla środków własnych przyczyniającą się do poprawy wielu kluczowych wskaźników finansowych. Firma Winston pomaga w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu obrotowego i kompletuje niezbędną dokumentację kredytową. POMOC W UZYSKANIU TAKIEGO FINANSOWANIA JEST BEZPŁATNA.

 

"... moja spółka napotyka problemy finansowe, a ja nie wiem, dlaczego"

 

Zdarza się, że duże przedsiębiorstwo istniejące od lat na rynku, mające sprzedaż na dotychczasowym poziomie odnotowuje spadek płynności, spadek zysków bądź z niewiadomych przyczyn dostaje decyzję odmowną ubiegając się w banku o kredyt. W takim przypadku dokonamy szczegółowej analizy finansowej i postaramy się znaleźć przyczynę pogorszenia sytuacji w firmie.