Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/winstono/domains/winston.org.pl/public_html/core/base-connection.php on line 3
DOTACJE
Zobacz WINSTON Bialas Martyna na Oferteo.pl
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 791 860 520
mail: winston@winston.org.pl

DOTACJE

 

Wnioski o dotację z dowolnego programu - profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie

 

KLIENCI INDYWIDUALNI

 

Osoby prywatne pragnące rozpocząć działalność gospodarczą i uzyskać finansowe wsparcie znajdą u nas profesjonalne doradztwo obejmujące wybór najodpowiedniejszego programu i najodpowiedniejszej instytucji wspierającej startujących przedsiębiorców oraz sporządzenie niezbędnej dokumentacji projektowej takiej jak biznesplan czy wniosek o dotację.

 

PRZEDSIĘBIORCY

 

Przynależność Polski do Unii Europejskiej daje wymierne korzyści, o czym przekonało się tysiące przedsiębiorstw, które dzięki dotacjom zwiększyły swoją sprzedaż, innowacyjność, konkurencyjność, zasięg działania czy zatrudnienie.

 

Nasi Klienci chcący refundować inwestycję za pomocą dotacji mają gwarancję, że wezmą udział w odpowiednim programie oraz że zostanie dla nich sporządzona pełna dokumentacja dotycząca projektu inwestycyjnego taka jak wniosek o dotację unijną, biznesplan czy niezbędne okołoprojektowe formularze.

 

Dodatkowo każdy Klient, który aktualnie nie posiada środków finansowych na realizację inwestycji, ma szansę ubiegać się o tzw. kredyt pod dotację, czyli kredyt, którego zabezpieczeniem są środki z przyszłej dotacji. Zapewniamy wsparcie w tym zakresie - od rozmów z bankiem po przygotowanie dokumentacji kredytowej.

 

Rozliczenie projektu inwestycyjnego wykonujemy w ramach umowy o sporządzenie wniosku o dotację.


INSTYTUCJE PUBLICZNE

 

Dotacje unijne to wsparcie nie tylko dla podmiotów, które wykorzystają je na własny rachunek. To także wsparcie dla tych instytucji, których działalność skierowana jest do obywateli i nie jest działalnością zarobkową.

 

Takie podmioty jak szpitale, urzędy czy ośrodki edukacyjne mogą również liczyć na pomoc przy uzyskaniu odpowiedniej dotacji na potrzeby realizacji projektów inwestycyjnych.

 

Zapewniamy profesjonalne sporządzenie niezbędnej dokumentacji (wniosek o dotację, formularze okołoprojektowe) oraz rozliczenie projektu.

 

ROLNICY

 

Obszary wiejskie są istotnym elementem polityki spójności Unii Europejskiej, która, w uproszczeniu, zakłada, że każdy obywatel Unii ma się czuć w niej dobrze niezależnie od tego, gdzie mieszka.

 

Polska wieś przed 2004 rokiem uchodziła za obszar gorszej kategorii, gdzie panuje bieda, niedostatek i brak perspektyw.

 

Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła; dzięki unijnym dotacjom znów zawód rolnika jest doceniany przez ogół społeczeństwa i pozwala na godne życie. Ponadto skutki zdarzeń losowych (takich jak np. klęski żywiołowe) są niwelowane dzięki unijnej pomocy.

 

Firma Winston zapewnia kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji dla początkujących oraz doświadczonych rolników od wyboru najodpowiedniejszego programu unijnego przez sporządzenie niezbędnej dokumentacji (wniosek o dotację, biznesplan, formularze) po rozliczenie projektu.

dotacje w województwie śląskim, dotacje bielsko, pozyskiwanie dotacji, dotacje żywiec, wnioski o dotację, dotacje cieszyn, dotacje kęty, dotacje wadowice, dotacje oświęcim, dotacje śląskie